קבלו גישה לזמן מוגבל!

ליאב מצרי חושף את הצ'קליסט המלא:

13 דברים שאתם חייבים לדעת לפני בניית אתר שיחסכו לכם המון זמן וכסף!

כולנו כבעלי עסקים יודעים היום שאתר הוא כלי סופר קריטי וחשוב לעסק שלנו. הוא מבסס את התדמית שלנו כעסק מקצועי ורציני, מקדם מכירה ענק ללקוחות פוטנציאליים ומבדל אותנו מהמתחרים. בקיצור – אם אתה לא שם אתה לא קיים!

לכן, הכנתי מדריך שבא לחסוך לכם את הטעויות הקריטיות שאלפי בעלי עסקים עשו וכנראה עוד יעשו לפני תהליך של בניית אתר.

12 דברים שאתם חייבים לדעת לפני בניית אתר שיחסכו לכם המון זמן וכסף

נעים מאוד,
אני ליאב מצרי

והחלום שלי הוא לעזור לעסק שלך להגשים את מלוא הפוטנציאל שלו על ידי מינוף הכוח של מיתוג ואתר שומט לסתות שממיר לקוחות ומאיץ צמיחה.

הלקוח הראשון שלי בעולם בניית האתרים היה הלקוח הכי חשוב – אבא שלי. אבא שלי לא היה מרוצה מבונה האתר שלו שסיפק אתר שלא הניב תוצאות אמיתיות. אחרי שבחנתי את האתר הקיים פשוט ידעתי שאני מסוגל לבנות משהו הרבה יותר טוב. כשהאתר היה מוכן, הרצנו עליו קמפיין גוגל שהוביל לפניות רבות והמרות שהגדילו את נפח העסקאות בחברה של אבא שלי. וזה היה הרגע שבו הבנתי, שאם אני יכול לעזור לאבי להגיע לתוצאות, אני יכול לעשות את זה עבור אחרים. עבורכם!

הצוות שלי ואני לא רק ״עוד בוני אתרים״, אנחנו יוצרים אתרים, יחד איתכם, יד ביד.

אנחנו לא משתמשים בתבניות קבועות, אלא תופרים את האתר בדיוק למידותיכם, לפי הצרכים והאמונות שלכם, כי אנחנו יודעים שהעסק שלכם הוא לא “עוד עסק”, אז למה שהאתר שלכם יהיה “עוד אתר”?

בכל אופן, אני מזמין אתכם לעשות את הצעד הראשון בדרך שלכם להצלחה, מדריך מטורף ופרקטי שחושף את כל השיטות והמהלכים שבעלי חנויות מצליחים עושים כדי למכור הרבה, אבל הרבה יותר!

אודותיי

השאירו פרטים,
וקבלו את המדריך ישירות למייל!

לאחר שתשאירו פרטים המדריך יישלח אליכם לתיבת המייל.
*שימו לב שלפעמים המייל מגיע גם ללשונית של ספאם או קידומי מכירות, אז שלא ילך לכם לאיבוד!